Nejmodernější stojany na televizi

Televize tvoří ve většině domácností neodmyslitelný zdroj zábavy. Důležité by proto mělo být její správné umístění v interiéru, aby se nám na ni pohodlně dívalo, ale aby také splňovalo její uložení jakýsi standard moderní domácnosti. K tomu vám pomohou praktické stojany, na které můžete uložit nejen samotnou televizi. V jakých variantách se prodávají, a proč jsou tak oblíbené?

stojany
Zdroj: decoist.com

Kam s televizí

Televizorům, zabudovaným do nábytkové stěny, již dávno odzvonilo. Nyní přichází na scénu moderní stojany, které jsou nejen praktické, ale i skvěle vypadají. Kromě televizoru do většiny z nich můžete uschovat i další předměty. Volné police stojanu mohou posloužit například pro uložení knih, dvd přehrávačů nebo různých dekoračních předmětů. Stojany jsou vyráběny z mnoha materiálu. Nejčastěji se můžete setkat s kombinací dřeva a skla, která vypadá v interiéru obzvlášť luxusně.

stojany

Chytré uchycení stojanů

Aby byly stojany co nejvíce stabilní, využívá se často dvou způsobů uchycení a těmi je jak podlaha, tak strop. Vždy však záleží na konkrétním provedení daného stojanu. Některé lze uchytit místo stropu za stěnu, jiné naopak tuto možnost nemají, protože se nacházejí mimo dosah stěny. Tyto stojany ocení všichni, kteří mají rádi spojení moderního doplňku a praktického kusu nábytku. Stojany jsou variabilní a s jejich uložením si můžete pohrát, jak jen budete chtít.

stojany

stojany

stojany

stojany

stojany

stojany

stojany
Zdroj: decoist.com

Autor: