Na nedostatek prostoru s nápadem

Při rekonstrukci bytu se řada z vás setkává s problémem, kterým je nedostatek volného prostoru. Vaše možnosti případné rekonstrukce tam jsou značně omezeny a vy jste tak často nuceni upustit z některých ze svých snů o interiérovém designu. Nemusí tomu tak ale být vždy. Stačí jít na nedostatek prostoru chytře. Zajímá vás, jak na to?

nábytek
Zdroj: home-designing.com

Multifunkční nábytek

Nebojte se označení, který by mohlo na první pohled symbolizovat nějaký technologicky složitý nábytek. Naopak se jedná o velmi snadné rozložení nábytkových prvků, které lze snadno přesunout podle potřeby pomocí regálových kolejnic. Během několika okamžiků se tak váš byt snadno a rychle zcela promění. Chcete ložnici nebo raději větší prostor pro vaření a tedy širší kuchyň? Parametry si vždy můžete nastavit podle aktuální potřeby.

nábytek

Pohodlné, snadné a lehce ovladatelné

Jednotlivé stěny a jejich komponenty lze libovolně posunovat kolejnicemi. Váš byt tak může zabírat jak prostorný obývací pokoj, tak praktická velká kuchyň nebo pohodlná ložnice. Pokud máte v bytě málo volného prostoru, díky posuvnému regálovému nábytku už pro vád nebude problémem přizpůsobit si interiér bez ohledu na volné místo. To totiž snadno vytvoříte přesunutím jednotlivých stěn. Praktický materiál a kvalitní provedení jsou zárukou spokojené domácnosti, které se vám tak může dostat velmi snadno.

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek

nábytek
Zdroj: home-designing.com

Autor: