Moderní gramofonové sestavy

Vinylové desky zažívají v posledních letech velký comeback. Možná i vy doma některé najdete v podobě sbírek, které patří vašim rodičům. Ačkoliv moderní technologie jdou stále dopředu a může se tak zdát, že klasickým gramofonům již odzvonilo, není tomu tak. Vychutnejte si poslech hudby v originálním retro stylu.

gramofon
Zdroj: decoist.com

Retro sestava do obývacího pokoje

Nejen milovníky retro doplňků potěší skutečnost, že gramofonové sestavy jsou opět na výsluní a stále mají své fanoušky. Zapomeňte na okamžik na moderní kompaktní disky a poslechněte si hudbu tak, jak si ji mohli užívat vaši rodiče o několik desítek let zpátky. Hudební sestavy navíc skvěle vypadají, a proto se jim bude líbit i ve vašem interiéru. Nebojte se znovu oprášit starý gramofon a ukázat ho světu!

gramofon

Vše v jednom pro ty náročnější

To, že jste se rozhodli vyzkoušet gramofonovou sestavu ještě neznamená, že se musíte loučit s moderními nosiči hudby. Výrobci nábytku jsou nakloněni jak retro stylu, tak modernímu designu, a proto se můžete na trhu setkat s praktickými stolky pro uložení gramofonu, jednotlivých desek, ale i CD a DVD nosičů. Pusťte si do svého interiéru vinylové desky, jejichž éra ani zdaleka nekončí. Skvěle budou v obývacím pokoji vypadat jak nové moderní gramofonové přehrávače, tak ty staré původní, které jsou atraktivnější už jen svoji dobovou originalitou.

gramofon

gramofon

gramofon

gramofon

gramofon

gramofon
Zdroj: decoist.com

Autor: