Máte v kuchyni či obýváku bar? Pohodlné sezení vám poskytnou moderní barové židle

Chystáte se nastěhovat do svého nového domova a hledáte barové židle do kuchyně? Nebo rekonstruujete byt a rozhodli jste se, že v něm nesmí chybět bar?

bar
ilustrační foto: pixabay.com – Wounds_and_Cracks

Navštivte e-shop Hawaj.cz a vyberte si z bohaté nabídky barových židlí v plastovém nebo kovovém provedení, budete zajisté plně spokojeni.

Krásný a originální provedení v plastu

Ty tam jsou doby, kdy byl plast rutinní záležitostí a my se mu vyhýbali. Plastové barové židle se hodí jak do moderních interiérů, tak do těch, kde je hodně použito dřevo, přírodní materiály a prostor má působit útulně.

Kupříkladu plastové barové židle CL-1213 v bílém nebo červeném provedení, ulahodí vašemu oku, výborně se hodí do jakékoli barevně oděné kuchyně či k baru a nabízí pohodlné posezení za velmi výhodnou cenu. Jsou výškově nastavitelné, mají nosnost 120 kg a jistě oceníte i pevnou konstrukci s nohou z pochromované oceli. Nechybí prostor pro nohy, sedátko je plně otočitelné a jeho rozměr je 43,5 x 31 cm, takže je prostorné a příjemné i pro delší sezení. Potěší vás jistě i naprosto jednoduchá údržba, která je pro plast tak typická. Co se týče odolnosti proti poškození, nehrozí roztržení, vyblednutí, ošoupání… ideál pro časté použití.

barová židle

Pro milovníky kovu

Kovové barové židle si můžete pořídit v krásném pochromovaném provedení z oceli. Kov působí elegantně, neotřele ale zároveň nenarušuje interiér.

Sedátka mohou být bohatě polstrovaná, potažené koženkou, textilií, nabízí dostatek tvarů, opěrky i modely bez nich. Většinou jsou jednoduše smontovatelné, poradí si s nimi i žena žijící single.

Ať už potřebujete barové židle do kuchyně nebo obývacího pokoje, k baru v práci, podniku nebo venkovního domečku, kde trávíte s přáteli příjemné chvíle, na stránkách Hawaj.cz si bezesporu vyberete ten správný typ. Přesvědčte se sami a těšte se z krásných a kvalitních židlí už za pár dnů.

Autor: