Květináče, které vám ušetří místo

Máte doma málo prostoru pro uložení pokojových rostlin? Řešením by pro vás mohly být závěsné květináče, které jednoduše pověsíte někde v interiéru a nezabírají vám tak zbytečně místo na policích, parapetu či podlaze. Některé závěsné květináče jsou navíc opravdu v atraktivním provedení, takže račte vybírat.

květináče
Zdroj: home-designing.com

Tak trochu jiné květináče

Závěsné květináče nejsou žádnou novinkou, a právě proto je snad už někteří z vás mají i ve svých domovech. V takovém případě z tohoto článku můžete alespoň načerpat inspiraci pro dekorování těchto květináčů, a kdo ví – možná si poběžíte do obchodu pořídit další nebo se do jejich výroby pustíte doma sami. Vybírat je skutečně z čeho, takže květináče můžete mít nejen v různých polohách, ale také velikostech. Vhodné budou do prostorů, kde bojujete o každé volné místo, nebo kde potřebujete interiér trochu ozvláštnit.

květináče

Závěsné květináče, jak je neznáte

Možná už váš závěsné květináče v tradiční podobě trochu omrzely a rádi byste vyzkoušeli něco nového. Pak můžete experimentovat s podobou květináčů a způsobem zavěšení. Pokud jste si z letní dovolené přivezli mušle, využijte je jako malé květináčky. Podobně lze využít i různé květináče atypických tvarů. Způsobů zavěšení je velmi také mnoho, vždy záleží na tom, jaký zvolíte materiál, styl propletení a následné dozdobení.

květináče

květináče

květináče

květináče

květináče

květináče

květináče
Zdroj: home-designing.com

Autor: