Kvalitex.cz představuje novou kolekci pro roky 2018 a 2019

Stejně jako svět módy, také svět ložního povlečení podléhá trendům. A ne tak ledajakým. Proto si dovolujeme představit vám novou kolekci povlečení pro rok 2018/2019. Obecně lze tuto kolekci shrnout jako nadčasovou, originální a svěží. Více o jednotlivých produktech si povíme na následnících řádcích.

DELUX collection s dlouhou životností

Součástí kolekce 2018/2019 jsou celkem tři materiálové kolekce a 4 odlišné kategorie. První z nich – kategorie DELUX collection obsahuje klasické ložní bavlněné povlečení s atraktivními motivy. Toto povlečení je ušito z velmi jemné tkaniny s vysokou hustotou jemných přízí. Vyznačuje se dlouhou životností, pevností a skvělou savostí. Lze ho prát v pračce na 60 stupňů a je vyrobeno v České republice.

LUXURY collection – povlečení pro náročné

Druhou kategorii představuje LUXURY collection – povlečení vyvedené v bavlněném saténu. Co si představit pod pojmem bavlněný satén? Je to povlečení vyrobené z 100% bavlněné tkaniny. Na rozdíl od klasické plátnové vazby (hladké bavlněné tkaniny) je bavlněný satén vyroben z velmi jemných přízí a je utkán velmi hustou dostavou. Mezi největší výhody bavlněného saténu patří jeho pevnost, praktická bezúdržbovost, ale i skutečnost, že neztrácí na hřejivosti a zároveň (díky atlasové vazbě a mercerizaci přízí) jsou barvy a tisky daleko výraznější než u klasické plátnové vazby.

STANDARD collection – cenově dostupné povlečení

Předposlední zmíněnou kategorií je STANDARD collection, v níž najdete povlečení z velmi jemné tkaniny s vysokou hustotou jemných přízí. Jeho vzory a motivy byly inspirovány květinovými a geometrickými obrazci. Cenově je nejpřívětivější ze všech dosud zmíněných kategorií. Pokud jste limitováni rozpočtem, nezoufejte. I pro vás najdou v e-shopu Kvalitex.cz vhodné ložní povlečení.

Povlečení pro mladé ocení velcí i malí

Samostatnou kategorií je povlečení pro mladé, které ocení zejména školáci anebo teenageři. V nové kolekci pro rok 2018 a 2019 je pro ně připraveno nespočet atraktivních motivů, které rozzáří a perfektně doplní dětský či studentský pokoj. Také toto povlečení spadá do cenově dostupné kategorie a pořídit ho můžete již od 596 korun. Tak co, vyberete si?

Autor: