Jak vybrat dobrou bezpečnostní agenturu

Marně si lámete hlavu nad otázkou, jak vybrat dobrou bezpečnostní agenturu? Vybírat byste ji měli podle typu služby, který od ní očekáváte. Samozřejmě většina kvalitních bezpečnostních agentura poskytuje širokou škálu zajímavých služeb a ne pouze dvě nebo tři specifické služby.

galerie Myslbek
ilustrační foto: centr.cz, Galerie Myslbek

Nejčastěji si zákazníci objednávají fyzickou ostrahu. Co si pod tímto pojmem představit? Pracovníci bezpečnostní agentury budou fyzicky přítomni v areálu vašeho objektu, budou chodit na pravidelné obchůzky a součástí by měla být také obsluha telefonních ústředen, obsluha kotelen nebo třeba základní úklid strážných stanovišť. Při výběru bezpečnostní agentury se soustřeďte na následující kritéria – výši pojištění, reference, certifikáty kvality, nabídku služeb a jejich a osobní jednání.

Právě výše zmíněná kritéria vám o kvalitě bezpečnostní agentury hodně napoví. Nejvíce asi reference minulých a současných klientů. Jestliže byste chtěli využít komplexnějších služeb, můžete se informovat také na další služby, jako je například ochrana osob a majetku, pult centralizované ochrany, úklidovou činnost atp. Dobrá bezpečnostní agentura by vám měla být schopna poskytnout vše, co potřebujete. Při definování konkrétní zakázky by se vám také měla snažit vyjít co možná nejvíce vstříc. Je jasné, že každý klient má jiné a individuální požadavky, které by měly být zohledněny.

Jedničkou na českém trhu je bezpečnostní agentura Centr Group. Tato společnost působí již řadu let a stala se partnerem mnoha zajímavých projektů i společností (Ples v opeře, Kofola, ALO diamonds atp.). Je rovněž držitelem řady certifikátů kvality a působí po celé České i Slovenské republice. Škála nabízených služeb je opravdu velice široká a vše je možné přizpůsobit přáním zákazníků. Chcete se o bezpečnostní agentuře Centr Group dozvědět bližší informace? Naleznete je online na internetové adrese www.centr.cz.

Autor: