Inspirujte se novým řešením pro posuvné dveře

Potřebujete ušetřit volný prostor v místnosti? A slyšeli jste už o stavebních dveřních pouzdrech, která jsou nabízena jak pro klasické jednokřídlé, tak i pro složitější posuvné systémy? Ne? Pak si pozorně pročtěte náš dnešní příspěvek, který vás světem tohoto moderního řešení provede.

stavební pouzdra ECLISSE
Zdroj: Stavební pouzdra Eclisse

Pokud také patříte k těm, jejichž interiér nedisponuje zrovna dostatečným volným prostorem, popřemýšlejte o koupi některého z dveřních pouzder, které vás takového problému zbaví, jelikož obzvlášť klasické otočné dveře jsou tím, co vám zabírá značnou část místa ve vašem domě. Pouzdra jsou tak nejen velmi praktická, ale také moderní a lehce implementovatelná. V podstatě se jedná o plechové zásuvky pro dveře, které do nich velmi snadno zasunete.

Pro jaké typy dveří jsou pouzdra nabízeny?

Výrobky jsou nabízeny v celé řadě provedení a to tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější uživatele. Nabízená pouzdra jsou tedy zhotovena pro všechny typy dveří – jednokřídlé i dvoukřídlé, plné i prosklené.

Pro dveře dosahujících různých výšek jsou vhodná například Stavební pouzdra JAP, jejichž snadnou montáž zvládne jistě každý domácí kutil. Jejich standardní výškou je 197 a 210 cm, ale pochopitelně je výrobce schopen zhotovit i dveřní pouzdra atypických rozměrů.

Přispějte k dokonalosti vašich dveří správnou volbou kliky

Když již máte dveře správně zasazeny do pouzdra, je na čase zabývat se otázkou volby nejvhodnější kliky, abyste tak dosáhli skutečné spokojenosti. Současná nabídka klik je natolik široká, že se nemusíte obávat, že byste si z ní nedokázali vybrat. Dveřní kliky lze zakoupit v různých tvarech (rozety hranaté, kulaté, oválné) a typech materiálu (jako je např. hliník nebo kov). Můžete si tak skutečně zvolit přesně takovou kliku, která bude co nejlépe ladit s vaším interiérem.

Autor: