Inspirováno Afrikou

Nejen lidé s duší dobrodruha by uvítali ve svém interiéru prvky nějaké exotické země. My jsme si pro vás dnes připravili inspiraci rovnou z celého kontinentu a tím je Afrika. Exotičtější interiérové doplňky, které přímo voní dobrodružstvím a cestováním totiž hned tak nenajdete.

afrika
Zdroj: digsdigs.com

Interiér s nádechem exotiky

Když se řekne Afrika, většina z nás si ji patrně spojí s hned několika barvami. Prim patrně bude hrát hnědá, zelená, červená a žlutá, protože právě to jsou barvy, které v Africe můžete najít snad na každém kroku. Dominantou místních dekorací je pochopitelně použití přírodních materiálů, takže se můžete těšit na dřevo, provazy, kůži a celou řadu dalších materiálů, se kterými jsou tamní domorodci zvyklí pracovat. Možná se budete až podivovat nad tím, jak jsou zruční a jaké skvosty dokáží z takových materiálů vytvořit. Výsledné výrobky pak budou ozdobou vašeho interiéru.

afrika

Dekorace inspirované Afrikou

Pokud se chcete přenést do afrického prostředí co nejblíže, pak zvolte obrazy, které Afriku zobrazují co nejvěrněji a to prostřednictvím toho, co je pro tento kontinent nejvíce typické, tedy například s motivy afrických zvířat. Pokud chcete interiér kompletně proměnit do exotického stylu, pak volte pro nábytek dřevěný materiál a opět přírodní barvy. Vaše návštěvy si u vás pak budou připadat jako by skutečně vstoupili do exotického světa, který nám Afrika může nabídnout.

afrika

afrika

afrika

afrika

afrika

afrika

afrika
Zdroj: digsdigs.com

Autor: