Ekologické bydlení s vůní dřeva

Patříte mezi milovníky přírody a chtěli byste bydlet v co nejtěsnějším sepětí s ní? Milujete vůni dřeva a přáli byste se jí obklopit? Nebo jen hledáte příjemné bydlení v rodinném domě za příznivou cenu?

nízkoenergetický dům u lesaFoto: stavex.cz, referenční stavba Třemošnice

Ať tak, či onak, pořiďte si montovanou dřevostavbu a bydlete ekologicky. Nechte si ji postavit v nízkoenergetickém provedení a ušetřete na vytápění a provozu celého domu vůbec.

Nízkoenergetické domy stavěné firmou Stavex Kutná Hora s.r.o. disponují vynikajícími izolačními vlastnostmi a profesionálně odvedenou prací při celé výstavbě domu. Svým klientům nabízí firma Stavex zpracovaní studie domu dle jejich požadavků a představ od základové desky po variantu na klíč, u které se klienti nemusí vůbec o nic starat. Stejně tak firma nabízí pomoc při financování domu a po celou dobu výstavby garantuje pevnou smluvní cenu, v oblasti financí na vás tedy rozhodně nečeká žádné nepříjemné překvapení.

referenční stavba nízkoenergetického domuFoto: stavex.cz, referenční stavba Třemošnice

Firma Stavex má s výstavbou domů mnohaleté zkušenosti a neustále sleduje nejnovější trendy, materiály a technologické postupy. Na oficiálních internetových stránkách www.stavex.cz naleznete celou kolekci montovaných dřevostaveb od Stavexu, které se však vždy upravují dle požadavků klientů. Na fotografiích naleznete i již realizované stavby rodinných domů a také dům vzorový, který lze po předchozí domluvě navštívit a prohlédnout.

nízkoenergetický dům u lesaFoto: stavex.cz, referenční stavba Třemošnice

Nízkoenergetické montované dřevostavby od Stavexu jsou moderní a mezi klienty velice oblíbené. Nenechte si tedy ujít kompletní nabídku uvedenou na internetu, prohlédněte si jednotlivé typy domů, zkontrolujte ceník a oslovte firmu s poptávkou po výstavbě domu. Nechte si postavit ekologický a energeticky úsporný dům a žijte v příjemném prostředí prosyceném dřevem.

Autor: