Čistička vzduchu: ideální přístroj pro alergiky

Alergie dokáže člověka pěkně potrápit. Kromě akutních problémů dlouhodobě oslabuje organismus a může vyvolat řadu problémů chronických. Účinný způsob, jak minimalizovat následky alergie, spočívá v nevystavování se žádným alergenům.

To je mnohdy nadlidský úkol. Prostředí, ve kterém ale můžeme dobře bojovat s alergiemi, jsou naše domovy. A začít bychom měli u toho základního: u vzduchu. Vzduch, který dýcháme, výrazně ovlivňuje naše zdraví. Pokud je tento vzduch plný alergenů, problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Je proto třeba začít bojovat a zaměřit se primárně na čistý vzduch. Začít byste v tomto případě měli nákupem čističky vzduchu.

Čistička vzduchu zlepšuje zdravotní stav

Je prokázáno, že vzduch, který dýcháme, se odráží na našem zdraví. Špatné vnitřní prostředí přispívá k rozvoji chronických problémů. Nejčastější problémy, které má za následek špatný vzduch v budovách, jsou:

  • chronické bolesti hlavy,
  • chronická rýma,
  • chronické škrabání v krku,
  • chronická únava,
  • chrapot,
  • respirační problémy,
  • svědění a pálení očí,
  • svědění pokožky,
  • vznik a zhoršení alergií.

Všechny tyto problémy vyvolávají nečistoty a organismy, které do vzduchu v našich domovech nepatří. Jsou jimi prachové částice, pyly, roztoči, bakterie, plísně, zvířecí chlupy, chemické látky a další škodliviny. Právě s nimi si velmi rychle poradí čistička vzduchu. Čistý vzduch pak zmírňuje všechny výše zmíněné obtíže. Zvláště pak u alergiků se sníží alergické reakce, ataky nemocí, včetně množství astmatických záchvatů.

Čistý vzduch má i pozitivní vliv na náš spánek. Čističky tedy pomáhají u chronické nespavosti a při časté únavě. Tím, že zlepšují kvalitu spánku, mají pozitivní vliv na celkovou regeneraci organismu.

Čistička se vzdušnými vitamíny

Zvláště pro alergiky a osoby s chronickými problémy doporučujeme čističky vzduchu IONIC CARE, která pracuje na principu elektronového větru. Vzduch v našich domovech nejen čistí, ale obohacuje ho i o záporné ionty, tedy tzv. vzdušné vitamíny. Ionizace vzduchu je běžných jevem. Pokud ve vzduchu převládají kladné ionty, pociťujeme únavu a zhoršuje se alergie a respirační problémy. Čističky IONIC CARE dodávají do vzduchu záporné ionty, čímž blahodárně působí na naše zdraví. Zároveň předcházejí řadě civilizačních nemocí.

CVB VENTILÁTORY A KLIMATIZACE je česká firma s tradicí specializující se na prodej ventilátorů a klimatizací. Získali jsme prestižní mezinárodní ocenění důvěry obchodních partnerů AAA, zařadili jsme se tak mezi 0,2 % nejspolehlivějších firem v ČR s nejvyšší spolehlivostí a kredibilitou. Kromě ČŘ působíme úspěšně i na německém trhu.
http://www.ventilatory-shop.cz/

Autor: