Cech suché výstavby

Už jste o něm někdy slyšeli? Cech suché výstavby ČR, seznamte se!

cech
Ilustrační foto, zdroj: booking.com

Pokud vám nic neříká Cech suché výstavby České republiky, jedná se o sdružení nejvýznamnějších českých dovozců, výrobců, montážních firem systému a konstrukcí suché výstavby.

O CECHU


Hlavním cílem Cechu je medializace suché výstavby ve stavebnictví v České republice. Dalším, neméně důležitým cílem, je informovat a podporovat členské firmy. Do tohoto sdružení patří 7 výrobců, 93 montážních firem, 5 prodejců, 4 výrobci komponentů a 12 středních škol.

Kde získat více informací


Cech připravuje celou řadu informativních školení – přednášek, které jsou připraveny a probíhají v několika městech jako například: Brno, Plzeň, Hradec Králové, Ostrava a České Budějovice. Hlavním tématem je školení samotné suché výstavby, zde můžete nalézt přehled všech plánovaných akcí: kalendář akcí. Výsledkem bude zjištění nejčastějších dopuštěných chyb při navrhování konstrukcí a minimalizování všech možných chyb při výstavbě. Přednášky jsou možností, jak zamezit zbytečné práce navíc, řešení zbytečných problémů se zákazníky může zničit brand doposud negativně neposkvrněné firmy. Dalším úkolem je také vydávání informačních článků o suché výstavbě a jejich výhodách. Pokud chcete zjistit více (a především exaktních) informací, navštivte www.cechsv.cz.

Autor: