Bezchybně čisté a svěží prádlo. Pračky Gorenje WaveActive přichází s novými modely

Život nemusí být vždy jednoduchý, tak proč si přidělávat starosti s praním prádla. Gorenje přichází s dalšími modely do řady praček WaveActive. Vysoce kvalitní materiály, výjimečný výkon a řešení, to vše zajistí uživatelům snadnější každodenní život.

Pračky Gorenje WaveActive jsou vybaveny nejmodernějšími, praktickými a uživatelsky přívětivými funkcemi, které zajistí dokonalý výsledek. Generace WaveActive přidává do této řady další modely, konkrétně se zaměřením na modely s technologií SteamTech. Pračky Gorenje WaveActive používají technologii SteamTech k zajištění nejlepších výsledků praní. Díky ošetření párou na konci programu je prádlo dokonale čisté, méně zmačkané a měkčí i bez použití aviváže. Aby vyhověly náročným potřebám zákazníků a poskytovaly optimální péči o nejjemnější tkaniny, jsou nové modely řady WaveActive s technologií SteamTech vybaveny několika specializovanými pracími programy. U řady ESSENTIAL najdete programy AllergySteam, který odstraňuje alergeny a ShirtsSteam, který udržuje košile méně zmačkané, takže nebudete muset ztrácet příliš mnoho času žehlením. U řady ADVANCED navíc můžete využít SteamRefresh, který osvěžuje i ty nejcitlivější oděvy za méně než 30 minut.

Hlavním rysem řady praček WaveActive je inovativně navržený a patentovaný buben WaveActive se speciálním vlnovým vzorem a vlnovitými 3D žebry vyvinutými pro odstranění i těch nejhorších skvrn tím nejjemnějším způsobem. Srdcem praček je invertorový motor PowerDrive, který je výkonný, ale přesto velice tichý. Tento tichý, ale velmi účinný motor je navržen tak, aby zajistil dlouhou životnost pračky a při každém cyklu šetřil energii. Mezi další přívětivé funkce pro optimální uživatelský zážitek patří AutoWash, který automaticky vybere nejvhodnější prací cyklus pro vaše prádlo a StopAddGo, který vám umožňuje jednoduše pozastavit prací program během počátečních fází. Můžete tak snadno přidat, nebo odebrat prádlo dle potřeby. Zvýšené stability a značně snížených vibrací je dosahováno díky bočním a spodním panelům StableTech.

Ty mají za následek významně sníženou hladinu hluku dokonce i za nejvyšších otáček. Chcete se přes den věnovat rodině, nebo koníčkům? Není nic jednoduššího než prát v noci. Tichý provoz umožňuje speciální akustická izolace, účinný motor, vysoce kvalitní materiál a inovativní řešení systému praní. Další ze skvělých funkcí je SterilTub, tento samočistící program bubnu pračky zajistí vždy příjemně vonící prádlo. Praní s pracím práškem při nižších teplotách může vést k ideálním podmínkám pro tvorbu bakterií, které by mohly způsobit nepříjemný zápach prádla. SterilTub odstraní jakékoliv bakterie uvnitř pračky a zajistí, že vaše oblečení bude vždy svěže vonět.

Pračky generace WaveActive splňují nejvyšší ekologické standardy a pyšní se extrémní energetickou efektivitou, s energetickou třídou A+++ a úsporou energie až 50%.

Autor: