Barevné pohovky do každého interiéru

Rozhodli jste se změnit stávající design svého obývacího pokoje, ale nechce se vám do něj příliš investovat? Pak na to jděte chytře a pořiďte si jen jednu věc, která dokáže váš interiér během několika okamžiků zcela proměnit. A který kus nábytku má takovou moc?

pohovka
Zdroj: home-designing.com

K razantní proměně stačí tak málo

Pohovka je často přehlíženým nábytkem, protože se většinou při zařizování místnosti zaměřujeme spíše na design a celkové provedení základního nábytku podél stěn a výběr pohovky pak už jen designově co nejvíce přizpůsobíme okolí. To je bohužel často na škodu, protože právě pohovka zabírá značnou část obývacího pokoje a díky tomu má úžasnou schopnost zcela změnit jeho vnímání. Stačí do interiéru v základních barvách pořídit naopak pestrou pohovku. Výsledný kontrast bude naprosto jedinečný.

pohovka

Pestré barvy interiéru dominují

Právě pro odlišný barevný odstín bude vaše pohovka upoutávat patřičnou pozornost. Nenechte se odradit tím, že máte v interiéru jen pastelové barvy a křiklavé se tam tak nebudou hodit. Naopak v této kombinaci budou působit mnohem atraktivněji. Kralující je pochopitelně barva červená a žlutá, ale možnosti dnešních výrobců jsou natolik rozsáhlé, že vám mohou vyhotovit pohovku téměř v jakémkoliv odstínu, který si vyberete. Proměňte svůj interiér snadno a bez vysokých nákladů ještě dnes a vychutnejte si nově vzniklou atmosféru.

pohovka

pohovka

pohovka

pohovka

pohovka

pohovka

pohovka

pohovka
Zdroj: home-designing.com

Autor: