Návod, jak doma ukrýt vše, co potřebujete

Dnešní článek nebude věnován jen samotnému úklidu, ale především také kreativním nápadům, protože bez nich by nikdy většina z uvedených šikovných schovávaček v interiéru nikdy nevznikla. Sami se můžete podívat, jak snadné je ukrýt předměty, které by vašim návštěvám neměly být na očích.

interier
Zdroj: digsdigs.com

Kam s tím?

Věčnou otázkou ve valné většině domácností je, kam kterou věc umístit, aby nebyla na očích všem, kteří k vám zavítají. Asi nejvíce nežádoucí jsou pochopitelně odpadky. Klasické odpadkové koše, ač se snažíme sebevíc, vždy jsou na očích. I je však lze ukrýt tak, aby nebylo patrné, kde se nacházejí. To lze vyřešit například zabudovanými odpadkovými koši, které jsou čím dál populárnější. Většinou obsahují i více přihrádek a usnadní vám tak i třídění odpadu. Vyklápěcí úložné boxy můžete využít také ještě například na špinavé prádlo. Ani to nemusí být vaším návštěvám na očích.

interier

Nenápadné úkryty pro vaše předměty

Jsou ale věci, které si přejete mít uschované čistě jen z toho důvodu, aby nezabíraly místo například na nábytku a podobně. V takovém případě můžete využít různých maket obrazů, knih či zrcadel. To, co na první pohled bude vypadat jako běžná věc, může uvnitř skrývat hotový poklad. Skvělé jsou takové úkryty pro uchování různých hodnotných věcí. Třeba i vás inspiruje dnešní článek natolik, že se rozhodnete pro pořízení některé z domácích šikovných úkrytů.

interier

interier

interier

interier

interier

interier

interier
Zdroj: digsdigs.com

Autor:

Vložit komentář